Naruto RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RPG Forum

The Best Naruto RPG Forum
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

Минато среще Джууго!

View previous topic View next topic Go down 
Author Message
Минато Намиказе
Чунин
Чунин
Минато Намиказе


Age : 28 Registration date : 2009-01-10 Number of posts : 114 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 3:53 am

............................

Last edited by Минато Намиказе on Sun Jan 11, 2009 4:07 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Джууго
Член на Отбор Ястреб
Член на Отбор Ястреб
Джууго


Age : 28 Registration date : 2009-01-08 Number of posts : 65 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 3:54 am

Джууго довтаса и зачака хода бившия лидер на Коноха.
Back to top Go down
Минато Намиказе
Чунин
Чунин
Минато Намиказе


Age : 28 Registration date : 2009-01-10 Number of posts : 114 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 3:55 am

Минато се появи в облак дим.Хокагето загледа Джууго и му каза:
-ти си първи.
Back to top Go down
Джууго
Член на Отбор Ястреб
Член на Отбор Ястреб
Джууго


Age : 28 Registration date : 2009-01-08 Number of posts : 65 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 3:59 am

Джууго направи Шуншин, появи се зад Хокагето и му заби кунай в дясното рамо, за да не може да ползва Разенгана си.
Back to top Go down
Минато Намиказе
Чунин
Чунин
Минато Намиказе


Age : 28 Registration date : 2009-01-10 Number of posts : 114 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:04 am

Да`Но както видя Джууго той беше уцелил само наметалото на вликия нинджа.минато беше толкова бърз че атаки с бързина нямаше да му подействат.Той се обърна концентрира чакра в кръка си и ритна много бързо джуго в лицето.Джууго неможеше да реагира на такава бързина.Докато Момчето падаше Минато се появи точно под него и го изрита мошно в гърба и му каза:
-Само това ли можеш.Няма да успееш да ме победиш с бързина.
Back to top Go down
Джууго
Член на Отбор Ястреб
Член на Отбор Ястреб
Джууго


Age : 28 Registration date : 2009-01-08 Number of posts : 65 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:14 am

Джууго се надигна със вече активиран сийл лвл 1.И каза:
-Момче!Следващия, който ще убия ще бъде момче!(ако четеш мангата ще знаеш, че има раздвоена личност едната, от които е жадна за кръв, а другата страхлива.Е сега жадната за кръв взе надмощие на тялото!Джууго хвърли димка в краката си, направи някакви знаци с ръцете и изведнъж от дима излязоха 10 шурикена към Намиказе, докато той ги отбиваше от всякъде излязоха "Джууговци" Минато среще Джууго! Tajuu_kage_bunshin_no_jutsu и с невероятна скорост атакуваха хокагето.След известно време димът се разнесе, Джууго направи още 1 шуншин и заби кунай в корема на Хокагето, който излезе чак от другата страна на тялото му.
-Да те видим сега колко си бърз!-Каза Джууго, активирайки печата level 2 и заби масивен юмрук в тялото му.Минато изхвърча 10-тина метра където го чакаха буншини наредени в квадрат, които след пристигането на Хокагето задружно направиха каварими с екс. бележка Минато среще Джууго! 180px-Kawarimi_no_Jutsu и веднага гръмнаха.Намиказе нямаше как да ги избегне.Буншините бяха невероятно бързи.
Back to top Go down
Минато Намиказе
Чунин
Чунин
Минато Намиказе


Age : 28 Registration date : 2009-01-10 Number of posts : 114 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:26 am

Куная който Джууго беше Пробол Минато не го Прободе толкова Много защото той тогава потскочи леко назаде и бе концентрирал чакра.Белешките Гръмнаха в същия момент в Който Минато извика:
-SUMMONING JUTSU!И Дима беше огромен.Минато беше призовал Гамабунта.Минато среще Джууго! Gamabunta_01(78) Гамабунта отвори очи Минато среще Джууго! Gama01 и МИнато изведнъж изчезна от гърба на Гамабунта и се появи точно пред Джууго и ме каза:
-Не разбра ли Няма да ме победиш с бързина,много си бавен.Хокагето започна да му раздава Ритници и юмруци.Джууго просто Нямаше кака се предпази от такава бързина.Тогава Минато изпусна Нещо като чели нарочно но то не беше никъкъв тип бомба.Хокагето просто Направи четри Каге бъншина два дъраха Джууго да не направи Каварами два го ритаха.тогава Йондайме се появи на гамабунта и му извика:
-Сега!!!!Тогава Гамабунта скочи и Минато среще Джууго! Gama03 право в джууго който беше държан от клонинги.Тогава Минато отново каза:
-В войната когато са ме видели бягали.Ако искаш продължавай да ме нападаш с бързи атаки,но те няма да имат късмет.
Back to top Go down
Джууго
Член на Отбор Ястреб
Член на Отбор Ястреб
Джууго


Age : 28 Registration date : 2009-01-08 Number of posts : 65 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:41 am

Как се измъкна от юмрука, който изяде преди да те пратя при буншините?
Back to top Go down
Минато Намиказе
Чунин
Чунин
Минато Намиказе


Age : 28 Registration date : 2009-01-10 Number of posts : 114 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:44 am

Джууго wrote:
Как се измъкна от юмрука, който изяде преди да те пратя при буншините?

Нали ме пращаш не сам се баш измъкнал отивам към бележките и правя призоваващо Джутзо защото няма как иначе да се измъкна до експлозията.Взел сам щети отюмрука но не фатални.Се пак тфа е минато трябва още какво ли не.Ай ся продължаваме?
Back to top Go down
Джууго
Член на Отбор Ястреб
Член на Отбор Ястреб
Джууго


Age : 28 Registration date : 2009-01-08 Number of posts : 65 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 5:18 am

И в крайна сметка се оказа, че Наминато е набил двойник.Джууго направи шуншин, залепи му 1 юмрук и го прати в/у Гамабунта.Джууго се изсмя и каза:
-Хаха..Може да си бърз, но не си особено умен...След което ръката му се уголеми (най-долната картинка - http://www.onemanga.com/Naruto/351/06/), направи шуншин и удари Гамабутна със всичка сила!След което той изчезна, а Джууго продължи да налага Хокагето.Удари го много силно, за миг спря и пак продължи.Отнякъде изскочиха 10-тина буншина и Джууго каза:
-Това е краят ти!След което той и всичките му двойници направиха каварими с бележка и целия окръг се взриви.
Back to top Go down
Минато Намиказе
Чунин
Чунин
Минато Намиказе


Age : 28 Registration date : 2009-01-10 Number of posts : 114 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 5:25 am

Изведнъж се чу смехът на Хокагето.Той не беше в димните бележки дори не беше близо до експлозията.Тогава той каза:
-Изглежда ти не си особено умен изглежда че това което изпуснах по рано беше специалния ми кунайлИначе нямаше как да се измъкна.А между другото аз те оставих да ме налагаш.Още когато ти оригиналния ме удали сложих дпециални конай по тялото ти.Сега си долу.Flaying tunder god jutsu!!!Така Минато се озова зад Джууго.Ръцете на Джууго кървяха.Той дори не беше мигнал а сигурно имаше околи 30 рани от кунай по ръцете.Тогава Минато събра чакра в ръката си обърна Джууго и извика РАЗЕНГАН.С това той прати Джууго през няколко дървета в нок оут.Тогава Йондайме каза:
-Не съм просто бърз.Много повече от бърз съм и това беше твоя край!


Last edited by Минато Намиказе on Sun Jan 11, 2009 5:50 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Джууго
Член на Отбор Ястреб
Член на Отбор Ястреб
Джууго


Age : 28 Registration date : 2009-01-08 Number of posts : 65 Location :

Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 5:39 am

Победител:Минато Намиказе.
Back to top Go down
Sponsored content





Минато среще Джууго! Vide
PostSubject: Re: Минато среще Джууго!   Минато среще Джууго! Icon_minitime

Back to top Go down

Минато среще Джууго!

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum: You cannot reply to topics in this forum
Naruto RPG Forum :: БИТКИ :: Битки 1:1 -
Free forum hosting  | Roleplay forums | Manga - Comic strip | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com